топ кращих іграшок для хлопчиків

Найпопулярніші іграшки для хлопчиків

Вже добра половина квартири забита іграшками, до яких дитина навіть не наближається? Настав час сказати стоп і розібратися в цій проблемі!
Чому батьки так часто купують недорогі одноразові іграшки? Відбувається ілюзія помилкової економії. Ви і дитину порадували і самі не дуже витратилися. Нажаль інтерес дитини до таких іграшок часто прямо пропорційний ціні.

А тепер подивіться, скільки ви отримуєте мінусів:

  • іграшки часто ламаються. Створюючи недорогу іграшку, виробник економить на матеріалах. Звідси тонкий, ламкий пластик, не стійкі фарби.
  • обмежений функціонал. Недорогі іграшки, як правило, дуже прості. Дитина освоює їх за 30 хвилин-годину, і вони стають не цікавими для ігор.
  • безпеку. Випускаючи недорогий товар, чи зробив виробник досить випробувань? Чи сертифікована дана іграшка? З величезною часткою ймовірності – ні.

Психологи вважають, що у дитини одноразово не повинно бути більше 5 іграшок. Так у малюка вмикається фантазія, він починає створювати сюжети, приміряти різні ролі. Як не помилитися вибираючи настільки обмежений мінімум? Представляємо вам топ іграшок у 2020 для хлопчиків. Повірте, ці іграшки будуть популярні не один день!

Ігровий набір Гараж FERRARI

Гараж FERRARI справжня знахідка для тих, хто любить машинки. Це цілий набір для сюжетно-рольових ігор. Можна почати вчити з дитиною правила дорожнього руху, запам’ятати дорожні знаки. А ще є заправка, гараж для ремонту, ліфт-підйомник, транспортні розв’язки. У комплекті йдуть 2 автомобілі і наклейки, щоб зробити свою іграшку унікальною. Набір підійде малюкам від 3 років, більш старші хлопці теж грають з величезним задоволенням.

Посилання на товар:

https://bykashka-toys.com.ua/product/igrovoj-nabor-garazh-ferrari-bburago-18-31204/

Screechers Wild

Машинки-трансформери Screechers Wild потрясуть уяву навіть дорослої людини. Це перша іграшка, яка виконує перекид на 360⁰ і під час перевороту трансформується! Чи варто сумніватися, що ваш хлопчик буде в захваті? Це по-справжньому прикольні іграшки! У комплекті йдуть магнітні диски. Варто звернути машинку на диск або кинути в неї диском, і запуститься та сама трансформація. З потужних автомобілів машини перетворюються у потужних звірів. Влаштуйте найфантастичніші гонки у себе вдома. Іграшка призначена для дітей від 6 років. Клікайте на зображення, щоб перейти в товар.

Набір для лазерних боїв

А що, якщо потрібно зайняти не одного, а відразу двох дітей? Відмінний вибір – набір для лазерних боїв! Два бластера і дві мішені в комплекті. Можна грати вдома і на вулиці, при світлі і в темряві – це дуже хороші іграшки. Вибір локації залишається за юними воїнами. А батьки можуть не переживати: дитина більше не засидиться перед телевізором або комп’ютером. Виробник рекомендує набір дітям від 6 років. Світловий і звуковий індикатор зроблять гру ще динамічніше. Також вони виконують підрахунок влучень.

Laser X 88053. Працює на відстані більше 30 метрів

Laser X 88053

https://bykashka-toys.com.ua/product/igrovoj-nabor-dlya-lazernyh-boev-mini-dlya-dvuh-igrokov-laser-x-88053/

Laser X 88016. Працює на відстані більше 60 метрів

Laser X 88016

https://bykashka-toys.com.ua/product/igrovoj-nabor-dlya-lazernyh-boev-dlya-dvuh-igrokov-laser-x-88016/

Машинки на радіокеруванні

Машинка на радіоуправлінні. Ця іграшка давно тримається в топі найкращих подарунків, як маленьким хлопчикам, так і вже давно великим. Машинки, поза всякими сумнівами, найпопулярніші іграшки для хлопчиків! Гонки, заїзди з перешкодами, дріфт, трюки. Початківець водій обов’язково освоїть всі! Іграшка не тільки доставляє задоволення, ще розвивається логіка, моторика, просторове мислення. Машинка довго зберігає заряд, а значить, гра не закінчиться в самий невідповідний момент. Машинки призначені для дітей з 6 років.

NISSAN Autobacs Super GT

NISSAN Autobacs Super GT

https://bykashka-toys.com.ua/product/avtomobil-radioupravlyaemyj-nissan-autobacs-super-gt/

TOYOTA Autobacs Super GT

TOYOTA Autobacs Super GT

https://bykashka-toys.com.ua/product/avtomobil-radioupravlyaemyj-toyota-autobacs-super-gt/
Хлопцям трохи старше, з 8 років відмінно підійдуть машинки могутніші, з хорошою прохідністю і більш високою швидкістю.

Автомобиль Off-Road Crawler SL-112RHMB и SL-112RHMBl

Off-Road Crawler

Off-Road Crawler SL-112RHMB и SL-112RHMBl

Автомобіль Off-Road Crawler SL-122RHG

Off-Road Crawler SL-122RHG

https://bykashka-toys.com.ua/product/avtomobil-na-radioupravlenii-force-sulong-toys-sl-122rhg/

Робот динозавр ROBO ALIVE

Робот динозавр ROBO ALIVE дозволяє зануритися в доісторичний період. Рухи робота настільки досконалі, що динозавра не відрізнити від живого. Вихованець вміє бігати, хижо відкриває пащу, а очі відбивають світло. Для більшої правдоподібності в набір входить слиз, в якій заховані фігурки мухи і павука. З такою рептилією можна придумати безліч сюжетних ігор. Динозавр підходить дітям з 3 років.


Ссылка на робота-игрушку інтерактивний Велоцираптор
Сподіваємося, що ми допомогли вам зробити правильний вибір! Ваш малюк точно залишиться задоволений, а нескінченна купа непотрібних іграшок перестане рости. Як і завжди наші товари високої якості, безпечні і ретельно підібрані відповідно до віку. Ми радимо вам тільки найкращі іграшки для хлопчиків!

Shopping cart

0

No products in the cart.