Умови оплати та доставки інтернет магазину «Bykashka»

Оплата

Нова Пошта Післяплата (оплата товару при отриманні) – тільки для транспортної компанії “Нова Пошта”*

Приват банк Оплата на карту Приват банк

Замовлення обробляється протягом 3-х годин, після чого на Ваш номер телефону буде відправлено повідомлення про підтвердження замовлення і подальші інструкції.
Якщо з якихось обставин Ви не зможете оплатити замовлення, повідомте нам про це будь-яким зручним способом:

* Відправка замовлень транспортною компанією “Укрпошта” здійснюється тільки після повної передоплати на карту “Приват банк”

Доставка

Доставка замовлень по Україні здійснюється 2 способами:

Нова Пошта Транспортною компанією “Нова Пошта”

УкрПошта Транспортною компанією “УкрПошта”*

Оплата доставки згідно з тарифами компанії перевізника.

Посилка зберігається в відділенні пошти 5 днів. Після цього терміну ваше замовлення автоматично і без попередження повертається на склад, отримати своє замовлення повторно Ви зможете після компенсації витрат з логістики.

Обов’язково перевіряйте посилку на пошті. Якщо під час транспортування товар був пошкоджений, складайте «Акт бою». Без акту претензії не приймаються.

Картини за номерами відправляються ТК «Укрпошта» кожен день, крім ТМ Brushme і ТМ Strateg – на жаль вони не доступні до відправки транспортною компанією «УкрПошта».

Час роботи

  • Прийом замовлень online через корзину сайту здійснюється 24/7.
  • Прийом замовлень та консультації за телефоном з 9.00-19.00 з понеділка по п’ятницю і з 10.00-15.00 в суботу.
  • Відвантаження замовлень з понеділка по п’ятницю. Якщо замовлення було оформлено в суботу або неділю, то воно буде відправлене у понеділок.
  • День по замовленням закриваємо о 14:00, всі замовлення оформлені після 14:00 будуть відправлені на наступний день. Безпосередня відправка здійснюється після 18:00. Розсилка ТТН здійснюється на номер телефону який вказаний в замовленні після 19:00.

Shopping cart

0

No products in the cart.