подарунок на день народження на рік хлопчикові

Кращий подарунок на рік хлопчикові: ТОП-10 іграшок

Як швидко пролітає цей непростий рік. Перший рік життя вашого малюка. І ось уже гряде святкування, а ви все ще в пошуку і роздумах, чим же порадувати іменинника? Ознайомтеся з нашою добіркою ідей подарунків хлопчикові на 1 рік! Ми пред’являємо найвищі вимоги до іграшок для малюків! Всі наші товари безпечні, а ще яскраві, привабливі і розвивають вашого карапуза! Наша команда підготувала ТОП-10 ідей, які допоможуть з вибором, адже крім опису, Ви можете також подивитися варіанти, що подарувати хлопчикові на рік (фото іграшок будуть поруч з описом).

Ігровий набір “Валіза з інструментами”

Валіза з інструментами

Як у тата, тільки краще! З упевненістю можна сказати про набір інструментів. Ваш хлопчик вже в усьому прагне наслідувати дорослих, особливо татка. Без спеціального інвентарю синові тут не впоратися. Зате тепер у нього з’являться своя пила, викрутки, болтики. Час, проведений з цим набором, стане неоціненним внеском у розвиток дрібної моторики!

Посилання на товар https://bykashka-toys.com.ua/uk/product/igrovij-nabir-hola-toys-valiza-z-instrumentami-3106/

Машина-каталка

Машина-каталка

Автомобіль! Ну, звичайно ж, це мрія кожного хлопчиська! Скільки разів ви вже чули заповітне «бі-бі»? Можна кататися вдома і на вулиці, за допомогою дорослих і без. Можна прокатати і улюблені іграшки. Капот і сидіння, які відкриваються, дозволяють відчути себе не тільки водієм, а й автомеханіком. Дозволене максимальне навантаження – 23 кг, а значить, користуватися транспортним засобом можна буде ще не один рік.

Посилання на товар https://bykashka-toys.com.ua/uk/product/mashina-katalka-rr-2-005-r-2/

Дерев’яний гараж з треком

гараж с треком

А що якщо за цей рік машинок у вас накопичилося не менше, аніж в пристойному автосалоні? Сміливо даруйте гараж! Це відмінний подарунок на день народження на рік хлопчикові. Машинки легко заїжджають в бокси і котяться по треку, усі ворота відкриваються, і є навіть підсвічування! Малюк буде розвивати фантазію і логіку, придумуючи все нові сюжети для гри. За безпеку можна бути спокойним- гараж виконаний з високоякісної екологічної фанери. Україна – країна з високими вимогами до безпеки дитячих іграшок!

Посилання на товар https://bykashka-toys.com.ua/uk/product/garazh-dlya-mashinok-50h50h40-mega-trek-z-pidsvichuvannyam-g004/

Ігровий набір “Аеропорт”

Аеропорт

Хіба засоби пересування обмежуються тільки машинами? Літаки – чудові іграшки! Авіація обов’язково зацікавить хлопчика. Просторий аеропорт, цікаві аксесуари і літак. Та не простий, а інтерактивний! Літак знає пісні, мелодії, відповіді і змінює їх залежно від локації.

Посилання на товар https://bykashka-toys.com.ua/uk/product/igrovij-nabir-aeroport-80-144126/

Іграшка “Залізниця”

Залізниця

Мрія нашого дитинства! Повірте, цією іграшкою ваша дитина буде займатися годинами. Адже це не проста залізниця, це майже 50 предметів: дорожні знаки, фігурки людей, дерева. Розвиток сюжету обмежується лише польотом фантазії.

Посилання на товар https://bykashka-toys.com.ua/uk/product/igrashka-viga-toys-zalizniczya-56304/

Ігровий набір “Трактор фермера”

Трактор фермера

Немає кращої можливості познайомити дитину зі світом домашніх тварин ніж цей трактор-ферма. При одному натисканні на трубу трактор сам вирушає в дорогу. Тварини видають дуже правдоподібні звуки. Пісеньки і вогники що грають точно потішать вашого іменинника.

Посилання на товар https://bykashka-toys.com.ua/uk/product/igrovij-nabir-traktor-fermera-ozvuch-ros-movoyu-49726/

Ігровий центр “Мультицентр” (русс.озвучка)

Мультицентр

Цей дитячий центр – справжня знахідка для раннього розвитку, можна сміливо його купити! З його допомогою ваш малюк легко вивчить кольори, геометричні фігури, тварин, запустіть логічне мислення і навіть навчіть розуміти годинник. Сенсорика, пам’ять, моторика – дуже важливі компоненти розвитку. А всім відомі дитячі пісні подарують атмосферу радості.

Посилання на товар https://bykashka-toys.com.ua/uk/product/igrovij-czentr-multiczentr-ozvuch-ros-movoyu-51193/

Розвиваючий будиночок – бізікуб

бізікуб

Не просто іграшка, а цілий ігровий навчальний комплекс. Гра з бізібордом навчає дитину всім корисним побутовим навичкам. Крутити, перемикати, клацати і навіть малювати! А головне, робити все це безпечно.

Посилання на товар https://bykashka-toys.com.ua/uk/product/bizikub-budinok-velikij-z-pidsvichuvannyam-goodplay-b004-24h24h30/

Іграшка “Барабанна установка”

Барабанна установка

Розвиток таланту варто починати з дитинства! Саме час в один рік почати сценічну кар’єру. Великий барабан, два малих барабана, тарілка, м’які палички. Інтелектуальна установка оснащена нітрохи не гірше справжньої! Мікрофон буде посилювати голос барабанщика, що вирішив заспівати. Можна підігравати вже закладеним мелодіям, а можна просто музикувати на радість сусідам!

Посилання на товар https://bykashka-toys.com.ua/uk/product/igrashka-hola-toys-barabanna-ustanovka-3130/

Іграшка-сортер “Розумний автобус”

Іграшка-сортер

Зовсім не кожен автобус може навчити дитину англійської мови. А наш може! А ще це сортер, фігурки якого легко перетворюються в забавних тварин. При зіткненні з перешкодою автобус змінює напрямок, а натискання кнопок змінює звучання мелодії. А якби ви тільки бачили, яке забавне слоненя, що стосується в такт музиці.

Посилання на товар https://bykashka-toys.com.ua/uk/product/igrashka-sorter-hola-toys-rozumnij-avtobus-896/

Сподіваємося, що допомогли вам з вибором такого важливого подарунка. Всі представлені іграшки завоюють увагу і любов малюка, допомагають йому пізнати світ і весело провести час.

Shopping cart

0

No products in the cart.