Розмальовки за номерами і алмазна мозаїка з іконами і ангелами

Розмальовки за номерами і алмазна мозаїка з іконами і ангелами. Чому варто обрати ці сюжети?

Зображення святих, апостолів, ликів Святої Трійці завжди були цінністю для християн. Вважається, що перша ікона з’явилася на хустці, якою Ісус Христос витер обличчя, коли ніс свій хрест. У 787 році написання ікон визнано церквою благою справою. Перші зображення святих з’явилися на території сучасної Болгарії, потім в Сербії і на Русі. А зараз кожен бажаючий може самостійно намалювати картину за номерами з ликом святих, і створити ікону.

Віруючі часто звертаються до ікон з молитвою про допомогу, просять здоров’я, успіхів у справах чи з метою захисту. Дарувати ікони – це світлий християнський звичай і прояв любові. Такий подарунок може передаватися в сім’ї з покоління в покоління і стати сімейною реліквією. Особливо, створена своїми руками ікона з частинкою вашого тепла.

Якщо ви хочете висловити близькій людині особливу любов і турботу, але не вмієте малювати, ви можете придбати набір для малювання за номерами з іконами або ангелами. Після освячення – це буде справжня ікона.

Малювання ікон – не тільки красиво, але і душевно

Іконографія – це зображення святих образів. Воно може розташовуватися на дошці, полотні, стінах храму. На іконах часто зображають і ангелів. Це безтілесні істоти, що несуть Божу волю і володіють надприродними здібностями.

Ангели були створені з нічого за образом і подобою Божою. Вони виконують Божу волю і оспівують Його велич. У кожної людини після хрещення з’являється ангел-хранитель, щоб вести душу до спасіння.

Безтілесних ангелів художники зображують за допомогою символів в образі хлопця або дитини. Крила символізують здатність швидко з’являтися, де потрібно. Німб в ангелів – символ Божої благодаті.

Не обов’язково кожному бути великим художником-іконописцем, малювання святих і ангелів доступне будь-якій людині. Картини за номерами на релігійну тему відповідають всім правилам малювання ікон.

Більше вибору розмальовок в категоріях: Релігія і знаки зодіаку
Репродукції

Ікони для будинку з живописом за номерами

У будинку віруючої людини обов’язково повинні бути ікони. Місце для них готується спеціально. Це може бути поличка в кутку, місце на комоді або тумбочці. Ікони ставлять на спеціальні серветки.

Місце має бути підібрано так, щоб можна було вільно підійти і помолитися.

Щоб отримати частинку Божественної чистоти, можна намалювати ікону самостійно. Для цього не обов’язково знати напам’ять всі правила накреслення святих образів. Набори для малювання за номерами на релігійну тему вже створені так, щоб готове зображення перетворилося в справжню ікону. Чи залишиться підібрати раму і освятити.

Малювання ікон за номерами

У наборі для малювання ікон за номерами є різні рівні складності. Навіть для дітей можна підібрати прості розмальовки за номерами. Янголята прикрасять їх спальні і захистять від усього поганого.

У набір вже входить все, що потрібно для малювання: пронумероване полотно на підрамнику, фарби, пензлі, контрольний лист.

Купити картини за номерами ікони в Україні можна в нашому магазині Bykashka-toys. Ми допоможемо обрати будь-який сюжет підходящого рівня складності. У нашому каталозі представлено близько 40 картин на релігійну тему. Ми часто добавляємо новинки і працюємо з найвідомішими в Україні торговими марками.

Shopping cart

0

No products in the cart.