розвиваючі іграшки для дітей від 6 місяців

Іграшки для дітей від 6 місяців до 1 року

Перші півроку життя малюка проносяться просто на одному диханні. Принаймні у батьків цього самого малюка. У минулому нашому огляді ми склали список іграшок для дітей до 6 місяців, які відмінно підходять під кожен етап розвитку дитини, тепер настав час 2 частини нашої статті, іграшки по місяцях від 6 місяців до року. Адже для дитини настає дуже цікавий час: малюк стає набагато активніший, набуває все нові навички і все частіше демонструє свою індивідуальність. Тепер вже недостатньо просто лежати, милуючись стелею. Тепер потрібно все схопити, детально вивчити, кудись втекти і, можливо, навіть піти! Основне завдання батьків в цей момент: забезпечити безпечне, яскраве, розвиваюче і дуже цікаве оточення.

Вчені вважають, що за перший рік людина набуває більше навичок, ніж за все життя. І основна їх частина якраз випадає на 7-12 місяці. Які ж вибрати іграшки до року по місяцях?

Іграшки для дитини 7 місяців

В 7 місяців найактивніші діти починають сидіти. Світ відразу грає новими фарбами, колишне брязкальце вже зовсім не таке цікаве. Найактуальнішими стають іграшки, які можна поставити поруч з малюком, який сидить. Відмінно якщо це будуть музичні іграшки: які імітують тварин, співають пісні або розповідають казки – все це необхідно для розвитку слуху.

Сортер- лабіринт Совушки УГУ-ГУ

сортер - лабіринт Совушки УГУ-ГУ

https://bykashka-toys.com.ua/product/sorter-labirint-sovushka-ugugu-battat-bx1384z/

Музична іграшка “Піаніно”

Піаніно

https://bykashka-toys.com.ua/product/muzykalnaya-igrushka-pianino-hola-toys-927/

Іграшки для дітей 8 місяців

У 8 місяців більшість малюків активно повзе. Хтось на животі, хтось на четвереньках. Пізнання вкрай корисний навик, який зміцнює практично всі групи м’язів юного дослідника. Корисними стануть іграшки, які спонукають до руху: катаються машинки, м’ячі, заводні фігурки. Юний дослідник буде наздоганяти їх з великим задоволенням.

Музична іграшка “Танцюючий жук”

танцующий жук

https://bykashka-toys.com.ua/product/muzykalnaya-igrushka-tanczuyushhij-zhuk-7013/

Іграшки в 9 місяців

9 місяців вже зовсім солідний вік. Дитина все більше намагається бути самостійною, дорослою, такою як тато з мамою. Починаються перші спроби встати і навіть піти. Це той самий час для придбання ходунків, толкаторов, візків. Ці іграшки для дітей 9 місяців (фото нижче в статті) допоможуть малюкові відчути себе впевненіше в вертикальному положенні. Але, будьте уважні! Ортопеди рекомендують такі цікаві штуки після того, як дитина вже зробить перший крок самостійно.

Ходунки Weina

Ходунки Weina

https://bykashka-toys.com.ua/product/hodunki-weina-vpered-malysh-goluboj-4016-105-52/

Іграшки для дитини 10 місяців

Ближче до 10 місяців ви можете помітити, наскільки змінилася моторика: діти з набагато більшою спритністю хапають дрібні предмети, перебирають їх. Відмінна іграшка для дитини 10 міс. – це сортер. Завдяки цьому можна знайомити дитину з формами, кольорами, кількістю. Також відмінним рішенням для розвитку логіки та просторового відчуття стане пірамідка.

Сортер – кошик

Сортер

https://bykashka-toys.com.ua/product/sorter-he0218/

Сортер «Циліндр»

Сортер циліндр

https://bykashka-toys.com.ua/product/sorter-viga-toys-czilindr-54123/

Кольорова пірамідка

кольорова пірамідка

https://bykashka-toys.com.ua/product/igrushka-czvetnaya-piramidka-battat-lite-bt2579z/

Іграшки у 11 місяців

У 11 місяців нервова система малюка вже досить сформована і можна не боятися мерехтливих і спалахуючих вогнями іграшок. З великим інтересом діти стежать за миготливими лампочками. А ще цей час дуже активної взаємодії з предметами: крутити, натискати, штовхати, мацати. Багатофункціональні розвиваючі іграшки та бізіборди точно припадуть до смаку дитині.

Ігровий центр МУЛЬТІКУБ (укр м)

мультікуб

https://bykashka-toys.com.ua/product/igrovoj-czentr-multikub-ukr-yaz-kiddieland-56887/

Іграшка-каталка – СЛОН-циркач

іграшка-каталка — СЛОН-ЦИРКАЧ

https://bykashka-toys.com.ua/product/igrushka-katalka-slonczirkach-kiddieland-58297/

Іграшки на один рік

Близько року діти починають проявляти інтерес до сюжетно-рольових ігор. Які іграшки потрібні тепер? Дуже корисним будуть набори для гри в різні професії. А ще часто до цього віку у дітей з’являється іграшка-улюбленець (лялька, кошеня, собачка). Яку вони вже повністю одушевляють і будуть із задоволенням її годувати, купати, укладати спати. Зазвичай вибір малюка падає на м’яку іграшку – вмикається тактильний компонент.

М’яка іграшка піжама лама

ПіЖАМА ЛАМА

https://bykashka-toys.com.ua/product/myagkaya-igrushka-pizhama-lamawhos-your-llama-97836-pdq/

Ігровий набір ДОМАШНІ ТВАРИНИ

Ігровий набір ДОМАШНІ ТВАРИНИ

https://bykashka-toys.com.ua/product/igrovoj-nabor-domashnie-zhivotnye-kiddieland-41244/

Сподіваємося, що ми допомогли вам зробити вибір іграшки для дітей від 6 до 12 місяців. Підібравши іграшку відповідно до віку вашого малюка ви можете бути впевнені, що ігри будуть корисними і безпечними. Ваша дитина буде з великим інтересом пізнавати світ.

Shopping cart

0

No products in the cart.